Ar kapsulām

MATU PIEAUDZĒŠANAS AR ITĀĻU TEHNOLOĢIJU ( KERATĪNA KAPSULAS )  

Matu pieaudzēšana ar itāļu tehnoloģiju notiek sekojoši: pieaudzēšanai tiek izmantotas matu šķipsnas, kurām galā ir keratīna kapsulas; tiek atdalīta klienta matu šķipsna un pie tās piestiprināta pieaudzējamo matu šķipsna ar konektora (speciāla matu pieaudzēšanas aparāta) palīdzību. Šī ir karstā matu pieaudzēšanas tehnoloģija, jo katras šķipsnas kapsula tiek izkausēta un piestiprināta pie klienta matu šķipsnas ar 180-220 grādu karstuma palīdzību. 

Pieaudzētie mati ik pēc 4 – 6 mēnešu nēsāšanas tiek noņemti ar speciālu šķidrumu un knaiblēm. Uzmanību – ir divu veidu keratīni – caurspīdīgs (ļoti ciets, nevar pārlauzt), otrs – dzeltenīgs (mīksts un elastīgs). Ja redzat dzeltenīgu kapsulu pie matiem, tad pieprasiet meistaram kapsulas nomaiņu pret caurspīdīgo keratīnu, jo pretējā gadījumā šķipsnas pēc mēneša var izslīdēt).

Nepieciešamais šķipsnu daudzums pilnai matu pieaudzēšanai:

  • plāniem matiem no 50 gab;
  • vidējiem matiem no 90 gab;
  • bieziem matiem no 120 gab.

Pieaudzējamo matu šķipsnas svars parasti ir 1g, bet pieaudzēto matu šķipsnas var tikt dalītas, līdz ar to pieaudzējamo matu šķipsnu daudzums var sasniegt līdz 200 gb. Šķipsnu dalīšana uz pusēm ir papildus pakalpojums. Uzmanību – tirgū ir meistari, kuri pirms klienta atnākšanas sadala šķipsnas uz pusēm, bet par to prasot tikpat daudz naudas, kā par veselu šķipsnu, kā rezultātā, klientam ir tikai puse no vēlamā matu apjoma). 

Pieaudzēšanas plusi:

  1. Matu pieaudzēšanai ar keratīna kapsulām profilakse jāveic ik pēc 4-7 mēnešiem  atkarībā no klientam pieaudzēto matu šķipsnu daudzuma un matu augšanas ātruma. Mati tiek noņemti un pieaudzēti atpakaļ tuvāk pie matu saknēm (profilakses ilgums- 4-5 stundas);
  2. Var iegūt apjomu arī sānu daļā;
  3. Ar  itāļu matu pieaudzēšanas tehnoloģiju var matus saņemt augstās zirgastēs.

Pieaudzēšanas mīnusi:

  1. Šķipsnas pēc 2 mēnešiem sāk velties pie matu saknēm, tas ir tāpēc, ka dabiski izkritušie klienta matiņi paliek kapsulā un sāk piņķerēties ar izkritušajiem matiem blakus kapsulā, tāpēc pēc katras mazgāšanas reizes ir rūpīgi jāizķemmē ataugušās matu saknes un ar pirkstiem ir jāatdala šķipsnas.
  2. Ja mati tiek pieaudzēti pie smalkiem vai bojātiem matiem, tad mati pēc noņemšanas var būt stipri bojāti.
  3. Mati nēsāšanas laikā dalās šķipsnās, neveido vienotu matu masu.

Matu pieaudzēšanas cenrādis pieejams matu_pieaudzesana_cenradis_krasosana_cenaŠEIT