GOODHAIR

„GOODHAIR” – modernākais sasniegums matu pieaudzēšanas jomā.

„GOODHAIR” – modernākais sasniegums matu pieaudzēšanas jomā. 

Ja vēlaties izbaudīt pieaudzēto matu maksimālu komfortu, dabiskumu un izjust matu ekskluzīvo kvalitāti, izvēlieties GOODHAIR – augstākā matu pieaudzēšanas līga un kvalitāte !  

Nav analogu Latvijā.

EKSKLUZĪVAS  KVALITĀTES  100 % dabīgi GOODHAIR   S L Ā V U    M A T I !

Droši varam teikt: “Vieni no VISLABĀKĀS KVALITĀTES MATIEM LATVIJĀ!”

No 2012. gada 30. janvāra firmas G O O D H A I R oficiālais izplatītājs Latvijā ir SIA MELLA.lv, kura atrodas Aleksandra Čaka ielā 33, Rīgā. Mob. 26221019.

Matiem ir sertifikācija, t.i. apliecinājums, ka šie mati ir S L Ā V U mati.

ATNĀC UN PĀRLIECINIES PAR IZCILO MATU KVALITĀTI!

Laipni parādīsim Jums un Jūs varēsiet izjust atšķirību!

Sevišķi tiek gaidītas MATU PIEAUDZĒŠANAS MEISTARES un klientes ar ilggadēju pieredzi pieaudzēto matu nēsāšanā. Matu kvalitāte, dabiskums un smalkā struktūra Jūs pārsteigs!

 MATIEM  IR GARANTIJA! JA TIE VELSIES, PIŅĶERĒSIES, TIE TIKS MAINĪTI BEZ MAKSAS! 

Kad esat pamēģinājuši šos produktus, gan Jūs, gan arī Jūsu klienti izjutīsiet pieaudzēto matu maksimālu komfortu un efektivitāti. Līdz pilnībai uzlabotās matu pieaudzēšanas tehnoloģijas un neticami augstā matu kvalitāte.

Tāpat kā visa ap mums esošā pasaule, arī skaistuma pasaule nepārtraukti attīstas un pilnveidojas. Sievietēm patīk sekot jaunumiem šajā sfērā, un no visa piedāvātā izvēlēties vismodernāko un jaunāko. Izņēmums nav arī matu pieaudzēšanas nozare. Lai nepārtraukti pārsteigtu savus klientus un spētu sekot līdzi viņu vēlmēm, frizierim obligāti ir jābūt lietas kursā par visiem jaunajiem produktiem un nepārtraukti jānodarbojas ar savas profesionalitātes attīstīšanu.

„Goodhair“ matu kopšanas pasaule – piedāvā Jums neierobežotas iespējas un nodrošina Jūsu klientu apmierinātību.

Mēs nesākam no jauna izgudrot riteni, mēs vienkārši to papildinājām, pilnveidojot jau tādas Jums zināmas matu pieaudzēšanas tehnoloģijas, kā piemēram, matu lentu pieaudzēšanu un karsto kapsulu pieaudzēšanu. Mūsu tehnologi uzsvēra matu šķipsnu mikro stiprinājumus. Mūsdienās matu pieaudzēšana, lai arī uz esošo tehnoloģiju nelielajām neērtībām, ir ļoti populāra. Rūpīgi analizējot visus mīnusus, Goodhair radīja jaunu, pavisam nemanāmu un maksimāli stipru matu pieaudzēšanas veidu. Šī procedūra sniedza matu  pieaudzēšanai pilnīgi jaunu kvalitātes līmeni! Jūs varat izmantot Jūsu mīļāko matu pieaudzēšanas tehniku, lai sasniegtu unikālu rezultātu, un nevienam uz pasaules nebūs ne jausmas, ka Jums ir matu pagarinājumi. Mūsdienu sievietei dabiskais izskats ir ļoti svarīgs un, pieaudzējot matus, viņa cenšas šo noslēpumu saglabāt.

Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu mati būtu mīksti, spīdīgi un ar hipnotizējošu šarmu, pamēģiniet izmantot Goodhair matus.

„Goodhair” mati – tas ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Goodhair izgatavo gan mikrolentas, gan mikrokapsulas. Uzticieties Goodhair – šis ir visvienkāršākais un drošākais veids kā vēl vairāk pilnveidot savu izskatu, padarot to vēl sievišķīgāku un šarmantāku.

Skaisti mati ir laba garastāvokļa noslēpums un labākā piedeva Jūsu smaidam!


 


 

MIKROLENTAS   GOODHAIR

Revolucionāra visas lentu un kapsulu matu pieaudzēšanas metožu priekšrocības apvienojoša tehnoloģija.

Matu lentas ir visātrākais un drošākais pieaudzējamo matu stiprināšanas veids. Tikai stundas laikā iegūsiet sievietes skaistāko rotu – krāšņus matus.

Pateicoties „Goodhair” mikrolentām, pieaudzētie mati izskatās tik dabīgi, ka tos ir grūti atšķirt no saviem matiem.

Tika samazinātas lentu savienojuma izmēri un vienkāršota stiprinājuma sistēma. Tagad pieaudzēt matus iespējams arī visplānāko matu īpašniecēm.

Šīs jaunās matu pieaudzēšanas tehnoloģijas vienreizējā vienkāršība Jūs iepriecinās!

Matu pieaudzēšanai nepieciešamais daudzums:

– biezumam – sākot no 1 iepakojuma;

PILNA  PIEAUDZĒŠANA:

– plāni mati – sākot no 2 iepakojumiem;

– vidēji mati – sākot no 3 iepakojumiem;

– biezi mati – sākot no 4 iepakojumiem (attiecas arī uz īsu matu īpašniecēm un karē tipa griezumu īpašniecēm).


 

MIKROKAPSULAS  GOODHAIR

Matu pieaudzēšana ar keratīna kapsulu palīdzību ir ļoti populāra un tā patiešām ir visdrošākā  un izturīgākā pieaudzējamo matu stiprināšanas metode.

Jauns skatījums matu pieaudzēšanas tehnoloģijai ar kapsulām.

Ja klientam ir ļoti svarīgs kapsulu izmērs/strong>, tad „Goodhair” izstrādāja mikrokapsulas. Jo mazāka ir kapsula, jo ērtāk un pārliecinošāk jūtas sieviete, kurai ir pieaudzēti mati!

Mikrokapsulu priekšrocības ir acīmredzamas.

Jums būs patīkami uzzināt, ka tagad piedāvājam arī jaunus 0,3 mm stiprinājumus. Jūs tikai iedomājaties, par cik mazām, plānām un pilnīgi plakanām ir kļuvušas šīs kapsulas!

Uzlabots keratīns, kura krāsa ir izvēlēta pēc šķipsnu krāsas, padara stiprinājumu vēl nepamanāmāku un izturīgāku.


 

KLASISKĀ  ZIRGASTE / KLASISKAIS ŠINJONS:


Zirgaste – tā ir neaizstājama frizūra, ja vēlaties audzēt matus, steidzaties, nodarbojaties ar sportu, biznesu vai vienkārši vēlaties izskatīties korekta un sakārtota.

Izmēģiniet „Goodhair” zirgastes.

Tās izskatās tik dabīgas, ka tās ir grūti atšķirt no saviem matiem.

Zirgastes ir viegli piestiprināmas, tās ir noturīgas un noteikti ieņem ievērojamu vietu Jūsu sievišķīgo noslēpumu kolekcijā.

IEGĀDĀJIES  GOODHAIR  ŠEIT

LEJUPLĀDĒ  CENRĀDI  PDF


TIKAI  MELLA.LV – Aleksandra Čaka ielā 33, RĪGA. 
Ja Jums ir svarīga kvalitāte un komforts, tad GOODHAIR mati ir domāti Jums! Atnāc un pārliecinies! 

Klientu ērtībai tiek piedāvāta BEZMAKSAS autostāvvieta!