MATU PIEAUDZĒŠANA

Vispārīga informācija par matu pieaudzēšanu

21. gadsimtā mums vairs nav jāgaida, kamēr mati izaugs līdz vēlamajam garumam! Tagad ir iespējams tikt pie gariem, skaistiem, kupliem un zīdainiem matiem 20 minūšu laikā! Matu pieaudzēšana ir pakalpojums, kas ļauj SAPNI PĀRVĒRST ĪSTENĪBĀ!

Matu pieaudzēšana ir piemērota visiem, kuri vēlas iegūt skaistus, garus un zīdainus matus bez ilglaicīgas matu audzēšanas. Gari un skaisti mati vienmēr būs vērtība, kas liks izskatīties pievilcīgai un šarmantai jebkurā vietā un situācijā.

Matu pieaudzēšanu var veikt jebkura, tomēr vēlamais dabīgo matu garums, lai pieaudzētu, ir vismaz 10 cm galvas augšdaļā. Šis garums nepieciešams, lai matu stiprinājuma vietas nesagādātu problēmas nēsāšanas laikā. Pieaudzēšanu var veikt arī pie 5 cm gariem matiem, bet tad būs jārūpējas par to, lai stiprinājuma vietas nebūtu redzamas. Mūsu meistariem ir pieredze matu pieaudzēšanā pie tik īsiem dabiskiem matiem, un klienti tiek informēti par plusiem un mīnusiem. Ir sievietes, kuras sāk pieaudzēt matus pie 5 cm gariem saviem dabīgajiem matiņiem, un tagad – pēc pāris gadiem savi mati jau ir izauguši pietiekami gari, lai vairs neizmantotu matu pieaudzēšanas pakalpojumu!

Pieaudzētajiem matiem ir daudz dažādu toņu, kuri tiek pieskaņoti katras klientes matu krāsai. Nepieciešamības gadījumā matus var krāsot, bet ne balināt, jo mati pirms tam ir spēcīgi ķīmiski apstrādāti. Matus var žāvēt, taisnot, lokot – darīt visu to, ko darāt ar saviem matiņiem!

Pieaudzēšanai izmanto gan dabiskus, gan mākslīgus matus, taču labāka un estētiskāka rezultāta sasniegšanai ieteicams izmantot dabīgus matus.

Matus pagarināt ieteicams ar SLĀVU matiem, jo šo matu struktūra ir vispiemērotākā mūsu matiem, tā kā īstie SLĀVU mati tirgū ir uzskatāmi par EKSKLUZĪVAS KVALITĀTES MATIEM un matu donoru daudzums ir ierobežots, tiem ir cita cenu karegorija. Ja Jums ir iespēja, noteikti izvēlieties SLĀVU izcelsmes matus. Arī aziātu struktūras mati tiek ļoti daudz izmantoti matu pieaudzēšanā, to pieejamās cenas dēļ.


Ieteicams izvēlēties 100% remy matus, tas nozīmē, ka visā matu apstrādes procesā ražotājs garantē, ka matu augšanas virziens ir saglabāts, matu kutikulas ir vienā virzienā, šo matu izvēle pagarina matu nēsāšanas laiku un mati nesaveļas, nepinķerējas. 

Matu pieaudzēšana nebūs piemērota cilvēkiem, kurus moka galvas ādas problēmas: ļoti taukaina galvas āda, blaugznas, psoriāze vai stipra matu izkrišana. Matu pieaudzēšanu nerekomendē sievietēm vismaz gadu pēc bērniņa nākšanas pasaulē, jo šajā laikā var pastiprināti izkrist mati. Matu problēmu gadījumā vispirms ir jāveic ārstēšana pie dermatologiem vai trihologiem, un tad var domāt par matu pieaudzēšanu.

Pieaudzētos matus var nēsāt līdz pat gadam (tumšos un brūnos toņus, blondajiem toņiem šis laiks ir līdz 8 mēnešiem). Tas ir atkarīgs no matu kopšanas (taisnošana, žāvēšana, bieža krāsošana bojā matu struktūru) un pieaudzēto matu kvalitāti.

Lai pieaudzētie mati saglabātu savu kvalitāti un izskatu, par tiem ir jārūpējas (skat.matu kopšanu). Pieaudzēto matu kopšaana neaizņem vairāk, nekā savi dabiskie garie mati. Problēmas rada tas, ka klienti, kuri izvēlas matu pagarināšanu, vienkārši nav pieraduši pie gariem matiem un to kopšanas, tādēļ grūtības ar tiem piedēvē pieaudzētajiem matiem, nevis to garumam.


 KO VAR PANĀKT AR MATU PIEAUDZĒŠANU?

1.Pagarināt matus.

2.Padarīt dabīgos matus biezākus.

3.Pieaudzēt citas krāsas šķipsnas bez dabīgo matu bojāšanas, tos krāsojot vai balinot- frizūras vai griezuma atsvaidzināšanai, akcentu radīšani (piemēram, melnos matos pieaudzē baltas, sarkanas uc. krāsas šķipsnas ).

4.Ja Jūsu griezums ir īss, pat 20 minūšu laikā var tikt pie gariem, veselīgiem un zīdainiem matiem bez ilgstošas un nogurdinošas matu audzēšanas.