PAR MUMS

Matu pieaudzēšanas centrs MELLA.lv - līderis matu pieaudzēšanas jomā Latvijā !

Ar Jums kopā kopš 2009. gada!

Kopš 2009.gada matu pieaudzēšanas centrā MELLA.lv  ir pieejams plašākais dabīgo matu tirdzniecības veikals un matu pieaudzēšanas salons, kas atrodas A. Čaka ielā 33, Rīgā.

Gadu gaitā, domājot par saviem klientiem, MELLA.lv ir attīstījusies, un, kopš 2014. gada augusta atrodas plašās un skaistās telpās pašā Rīgas centrā!

Lai apmierinātu jebkura klienta vēlmes, ir pieejams dabīgo matu tirdzniecības veikals, kurā pārstāvētas trīs preču zīmes:

  1. Mella Hair – premium kvalitātes 100 % dabīgas izcelsmes mati;
  2. GOODHAIR – ekskluzīvas kvalitātes 100 % dabīgi slāvu izcelsmes mati, šo matu kvalitāte un izskats apmierinās pat visprasīgāko klientu vēlmes;
  3. True Hair – šiem matiem ir divas līnijas: – “True Hair exclusive” – lux kvalitātes 100 % dabīgi slāvu izcelsmes mati ; – “True Hair” – ekskluzīvas kvalitātes 100% dabīgi mati ar kutikulām. True Hair matu kvalitāte, smalkā struktūra un izskats pārsteigs jebkuru klientu.

Plaša izvēle ir arī dabīgo matu stiprinājumiem:

  1. Mati ar plāksnītēm (US-tape);
  2. Mati ar kapsulām (Pre-bonded);
  3. Dabīgo matu treses (Hair weft);
  4. Mati ar sprādzītēm (Clip – in);
  5. Dabīgo matu astes (Ponytails);
  6. Dabīgo matu poniji (Bangs);
  7. Krāsainas dabīgo matu šķipsnas (Crazy colors).

Matu pieaudzēšanas centrā atrodas plašākais matu pieaudzēšanas salons, kurā strādā augsti kvalificēti, pieredzējuši matu pieaudzēšanas speciālisti, kuri izpildīs pat visprasīgāko klientu vēlmes, kā arī Jūsu ērtībām ir pieejami speciāli apmācīti administratori, kuri profesionāli apkalpos un sagaidīs jebkuru centra apmeklētāju.

Salona klientu ērtībai ir pieejama BEZMAKSAS auto stāvvieta.