TRUE HAIR

Mati ar kutikulām

TRUE  HAIR – īsti mati īstas kvalitātes cienītājām…

 • Apstrādei atlasīti tikai smalkākie, kvalitatīvākie, nekad nekrāsotie dabīgie mati.
 • 100 % dabīgi mati, bez sintētikas piejaukuma.
 • Saglabātas matu kutikulas un to virziens. Mati ir vijīgi, spīdīgi, veselīgi un neveļas.
 • Mati nav apstrādāti ar silikonu, tāpēc visu nēsāšanas laiku mati izskatīsies veselīgi (ja tiek izmantota profesionāla mitrinoša kosmētika un ja tie netiek ķīmiski vai termiski bojāti).
 • Mati var tikt lietoti pat vairāk par gadu.

Klienti novērtēs matu kvalitāti un to, cik ikdienā ir viegli šos matus kopt !

Jo tie ir TRUE  HAIR

MATI “AR KUTIKULĀM” PRET “REMY” MATIEM

MATI  AR  KUTIKULĀM ” TRUE  HAIR”

 1. Matu līnijai “True Hair” tiek izmantoti mati ar kutikulām. Šajā līnijā ir tikai 10 – 15 % no tirgū pieejamā matu daudzuma. Daudzas rūpnīcas nezina, kā atlasīt šādus matus, turpretim True Hair rūpnīcai ir 30 gadu pieredze matu pārstrādes jomā. Rūpnīcā tiek atlasītas tikai kvalitatīvākās, veselīgākās un smalkākās, nekad iepriekš ķīmiski neapstrādātās, nekrāsotās un nebalinātās matu astes.
 2. Matu līnijas “True Hair” kvalitāti pārbaudīja un atzina speciāli apmācīti tehnologi, lai pārliecinātos par matu kvalitāti jau pašā pirmsākumā. Tādējādi garantējam kvalitāti un lietošanas komfortu.
 3. Mati nav apstrādāti ar silikonu. Pirms iegādes var redzēt un novērtēt matu kvalitāti, to spīdīgumu, veselīgumu un mīkstumu. Mati var tikt lietoti no 1 līdz 2 gadiem (ja vien tie netiek termiski vai ķīmiski bojāti).
 4. Matu mitrināšana pirms balināšanas. Matu apstrādes procesā mati tiek sasieti astēs, tas garantē to, ka matu kutikulu virziens tiek saglabāts to augšanas virzienā. Astes tiek atstātas mitrinošā līdzeklī 12 stundas, šī procesa laikā tiek aizsargāti matu proteīni un notiek mitrināšana, lai balināšanas procesa laikā nebūtu radīti bojājumi.
 5. Zemas temperatūras saudzīgā apstrāde. Matu astes tiek šķirotas trijās grupās. Pirmā grupa – lai krāsotu matus tumšajās krāsas, otrā – lai krāsotu brūnajās krāsas un trešā – lai krāsotu blondajos un baltajos matu toņus. Pēc šķirošanas astes tiek balinātas aukstajā ūdenī 5 – 7 dienas. Arī šajā pārstrādes procesā mati ir sasieti astēs, tas garantē kutikulu virziena saglabāšanu, šī iemesla dēļ mati nekad nevelsies. Ilgā un saudzīgā matu balināšana nesausina matus.
 6. Matu mitrināšana pēc krāsošanas. Pēc matu krāsošanas, mati atkal tiek ievietoti barojošā un mitrinošā šķidrumā uz 2 stundām, pēc tam mati tiek mazgāti vismaz sešas reizes, lai tie būtu tīri.

True Hair mati ar kutikulām nodrošinās Jums patiesu lietošanas komfortu, un tie ir katra centa vērti. Jūs sajutīsiet matu kvalitātes atšķirību un novērtēsiet to. Jo tie tiešām ir TRUE  HAIR

REMY  MATI

“Remy” matu apstrādē tiek veikts citāds process. Mati tiek iemērkti skābes vannā, lai tiktu noņemtas matu kutikulas. Visbiežāk šis ir iemesls tam, ka mati veļas un izskatās “nedzīvi” vai “izspūruši”.

Visi “Remy” mati tiek apstrādāti kopā lielā daudzumā, nevis atsevišķi – mazās daļās un saņemti astēs, tas nozīmē, ka netiek saglabāts matu kutikulas augšanas virziens. Lai mati izskatītos labi pārdošanas brīdī, tos apstrādā ar speciālu silikonu un keratīnu , kurš pēc 5-8 mazgāšanas reizēs nomazgāsies un matu izskats mainīsies.

Lai arī “Remy” kvalitātes mati ir ideāli piemēroti dažādu dabīgo matu izstrādājumu radīšanai, piemēram, matiem ar sprādzītēm (Clip-In) vai gadījumos, kad nav nepieciešams matus izmantot ilgstoši (ideāli piemēroti arī to pieejamās cenas dēļ). Matu kalpošanas ilgums ir atkarīgs no termiskās un ķīmiskās apstrādes, kā arī no kopšanas līdzekļu kvalitātes. Vidēji, lietojot matus katru dienu, tie būs izmantojami 6 – 8 mēnešus.

Šie mati prasīs pastāvīgu matu ķemmēšanu, mitrināšanu un speciālu kopšanu.

PDF cenrādi lejuplādē ŠEIT